Klasblog

Trefbaltornooi: een sportieve namiddag voor onze leerlingen

Woensdag 16 Januari 2019

Zes verschillende scholen uit de regio Willebroek troffen elkaar tijdens het jaarlijkse trefbaltornooi in Sporthal De Schalk. 

Onder de deelnemers drie ploegen van Sancta Maria Breendonkstraat, één ploeg van het derde leerjaar en twee ploegen van het vierde leerjaar. 

Deelnemen is natuurlijk veel belangrijker dan winnen. Met dat gegeven in het achterhoofd konden onze leerlingen toch enkele mooie resultaten optekenen. De ploeg van het derde leerjaar eindigde op een verdienstelijke zesde plaats. De trefballers uit het vierde leerjaar deden zelfs nog iets beter. Zij behaalden en vierde en en zevende plaats op negen deelnemende ploegen. Bekers en medailles zijn uiteindelijk maar bijzaak. Het belangrijkste was dat onze leerlingen genoten van een sportieve namiddag. Dat is de mooiste prijs die je kan behalen! Ze werden bovendien aangemoedigd door hun ouders, grootouders en een aantal leerkrachten. 

Turnjuf Cindy